Kontakty

AR-6020DV

  • Tlač, kopírovanie, skenovanie
  • Strán za minútu: 20 ČB
  • Kapacita papiera: štandardne 350, maximálne 1850 hárkov
  • Duplexná tlač a kopírovanie
  • Farebný skener a voliteľná sieťová tlač
  • Štandardná technológia SPLC pre rýchlejší prenos dát a vylepšený výkon
  • Štandardná funkcia TWAIN cez sieť
  • Sharpdesk Mobile

Prehľad

Nové zariadenie AR-6020D je rýchle sieťové čiernobiele MFZ formátu A3 s flexibilným dizajnom. Tento stroj prináša pokročilé funkcie, pôsobivú kvalitu a veľké množstvo funkcií vylepšujúcich produktivitu v cenovej relácii každej malej pracovnej skupiny. Je ideálny pre všetky vaše potreby každodennej ČB tlače, farebného skenovania a kopírovania.

Môžete tlačiť s rýchlosťami 20 strán za minútu, čo viac ako postačuje pre potreby vyťaženej malej kancelárie, a je to dostatočne rýchle na zdieľanie v malej sieti, ak sa neskôr rozhodnete inovovať. Navyše sa štandardne dodáva jazyk tlačiarne Sharp s kompresiou (angl. Sharp Printer Language with Compression, skr. SPLC), čo znamená rýchlejší prenos dát a tiež vylepšený výkon. Okrem optimalizovaného výkonu ponúka zariadenie AR-6020D rozšíriteľnú kapacitu papiera s možnosťou zvýšiť kapacitu až na 1 850 hárkov.

Kopírovanie je rovnako rýchle ako tlač. Doba výstupu prvej kópie iba 6,4 sekundy odstráni nepotrebné prieťahy z viacerých malých úloh a optimalizovaná technológia Skenovať raz/tlačiť mnoho zjednodušuje väčšie úlohy. Vstavaný skener formátu A3 umožňuje priame farebné skenovanie dokumentov do počítača alebo iného zariadenia.

Medzi ďalšie užitočné funkcie kopírovania patrí kopírovanie preukazov totožnosti a rotačné triedenie, ako aj elektronické porovnanie a triedenie. Môžete tiež pridať podávač dokumentov na skenovanie dokumentov vo veľkých dávkach. Štandardnou funkciou zariadenia AR-6020D je duplexná tlač a kopírovanie.

Ak navyše pridáte Sharpdesk Mobile, budete môcť sprístupniť MFZ pre tablety a mobilné telefóny vašej návštevy a zamestnancov – budú môcť tlačiť z mobilných zariadení alebo skenovať na mobilné zariadenia bez pripojenia káblom.

Energeticky efektívne sieťové zariadenie AR-6020D ponúka všetky dôležité funkcie, ktoré potrebujete, a je vynikajúce pre malú pracovnú skupinu.

Súbory na prevzatie

Technické údaje