Kontakty

Užitočné informácie

Vitajte na stránkach podpory spoločnosti SHARP. Na tomto mieste sme zostavili niekoľko užitočných informácií vrátane prístupu do nášho centra sťahovania, vyhľadávania regionálnych servisných stredísk, kontaktných informácií, pravidiel záruky výrobcu, ako aj podrobností o našej podpore pre servis produktov.

Všeobecné informácie o podpore pre elektronické registračné pokladnice:

Ak máte poškodený produkt a hľadáte regionálne servisné stredisko, použite naše vyhľadávanie servisných stredísk:

Pre obchodných partnerov spoločnosti SHARP sme zozbierali niekoľko užitočných informácií na našej stránke pre obchodných partnerov. Ak vás to zaujíma, kliknite na odkaz:

Nezávisle od toho, aké produkty Sharp používate a nezávisle od požiadaviek vašej firmy sme tu, aby sme vám poskytli podporu, ktorú chcete, presne vtedy, kedy ju potrebujete.

Spotrebiteľské produkty – kontakty

Ak potrebujete podporu pre niektorý z našich spotrebiteľských produktov SHARP, obráťte sa na číslo pri príslušnom produkte:

Klimatizácia, DVD, Blu-Ray:
Odošlite nám e-mail pomocou tlačidla pre kontakt.

Audio, LED TV 
Model:

Domáce spotrebiče
Chladnička, práčovňa, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, elektrický sporák, indukčný sporák, čistička vzduchu, Plasmacluster, práčka, práčka so sušičkou

Kalkulačka, elektronický slovník:

Ak nemôžete nájsť správny kontakt pre svoj produkt alebo ak nemáte čas zavolať, kontaktujte nás:

Distribúcia náhradných dielov

Spoločnosť SHARP ponúka široký sortiment originálnych náhradných dielov pre naše produkty od našich lokálnych distribútorov dielov alebo regionálnych servisných stredísk.

Ak ste nakupovali od tretích strán, budú sa na vás vzťahovať zmluvné podmienky pre predajcov. Podrobnosti si skontrolujte u predajcu. Spoločnosť SHARP nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah webových stránok tretích strán ani za nákupy od tretích strán.