Kontakty

O spoločnosti Sharp

Od založenia v roku 1912 spoločnosť Sharp Corporation neustále prinášala inovácie v mnohých kategóriách produktov s originálnymi produktmi, od „vždy ostrej“ mechanickej ceruzky, od ktorej je odvodený názov spoločnosti, po komercializáciu prvých rádií a televízorov vyrobených v Japonsku, po prvé LCD elektronické kalkulačky na svete, masovú výrobu solárnych článkov a vývoj a predstavenie LCD televízorov AQUOS.

Naša firma v súčasnosti poskytuje množstvo popredných B2B produktov vrátane oceňovaných riešení pre dokumenty, ponúka celý rad multifunkčných zariadení a riešení; špičkové vizuálne riešenia, kam patria digital signage (digitálne reklamné značky) a interaktívne tabule; a systémy ECR/EPoS pre mnohé vertikálne trhy a aplikácie.

Spoločnosť Sharp sa riadi firemným krédom „Úprimnosť a tvorivosť“, inovuje produkty a služby a snaží sa stať jedinečnou spoločnosťou, ktorá tvorí životné štýly 21. storočia, umožňuje svojim zákazníkom a partnerom naplno využiť jednotlivé produkty a ich možnosti. Inšpirujeme sa technológiou a preto sa snažíme zamestnávať tím, ktorý zodpovedá našej ambícii a dokonalosti.

Spoločnosť Sharp sa zameriava na zlepšenie života ľudí pomocou moderných technológií a zaväzuje sa k inovácii, kvalite, hodnote a dizajnu. Zistite o nás viac, o hodnote, ktorú kladieme na náš nepretržitý záväzok k silnej podnikateľskej etike a o mnohých oceneniach, ktoré získali naše inovatívne produkty.

Podnikový profil

V spoločnosti Sharp Electronics – spoločnosti známej na celom svete vďaka jej unikátnym jedinečným elektronickým produktom a riešeniam – sa snažíme vytvoriť rovnováhu medzi pracovnou dobou a osobným časom vďaka produktom, ktoré dokážu pomôcť ľuďom v práci, doma a kdekoľvek medzi tým. Firemné produkty Sharp môžu vylepšiť vašu produktivitu a znížiť náklady, zatiaľ čo spotrebná elektronika Sharp môže vylepšiť vašu zábavu, zvýšiť vaše pohodlie a otvoriť nové perspektívy.

Produkty Sharp sú navrhnuté tak, aby pomohli jednotlivcom, rodinám a podnikovým tímom bez problémov sa pripojiť, zreteľne komunikovať a posilniť tvorivosť ako nikdy predtým. Spoločnosť Sharp sa zameriava na zlepšenie života ľudí pomocou moderných technológií a zaväzuje sa k inovácii, kvalite, hodnote a dizajnu.

Naším základným princípom je „Poctivosť a tvorivosť“ spolu s jasným cieľom vylepšiť kvalitu života ľudí pomocou špičkových technológií. Výsledkom sú nielen jedinečné a inovatívne produkty – v duchu nášho motta „Vyrábame produkty, ktoré chcú ostatní napodobňovať!“ - tvoríme tiež nové životné štýly pre 21. storočie.

 

Európska infraštruktúra:

Obchodné jednotky:
3 obchodné jednotky nachádzajúce sa vo veľkých mestách:
Londýn: Sharp Information Systems Europe a európska centrála
Hamburg: Sharp Energy Solutions Europe 

Predajné miesta:
17 predajní nachádzajúcich sa v celej Európe

Výroba / Výskum a vývoj:
4 zariadenia nachádzajúce sa v celej Európe

Firemná filozofia a krédo

Firemná filozofia

Nechceme len rozšíriť objem nášho obchodu. Namiesto toho sa snažíme použiť našu unikátnu inovatívnu technológiu na zlepšenie kultúry, výhod a prospechu ľudí na celom svete. Zámerom našej spoločnosti je rast spolu s našimi zamestnancami, podnecovanie a napomáhanie im dosiahnuť ich plný potenciál a zlepšiť ich životnú úroveň. Naša budúca prosperita je priamo závislá od prosperity našich zákazníkov, predajcov a akcionárov... celej rodiny Sharp.

Krédo

Spoločnosť Sharp Corporation sa riadi dvomi hlavnými myšlienkami:

„Úprimnosť a tvorivosť“

Tým, že sa riadime týmito myšlienkami, môžeme mať prirodzené uspokojenie z našej práce a plnohodnotne prispievať do spoločnosti.

Úprimnosť je základnou cnosťou ľudstva
... vždy chceme byť úprimní.

Tvorivosť podporuje pokrok
... neustále myslíme na potrebu inovácie a vylepšenia.

Harmónia prináša silu
... verme si navzájom a spolupracujme.

Zdvorilosť je hodnotná
... vždy sme zdvorilí a úctiví.

Odvaha je základom plnohodnotného života
... prijímame každú výzvu s pozitívnym postojom.

Náš manifest

Sharp bol od úplného počiatku poháňaný vpred originalitou. Začínajúc Tokuji Hayakawou a jeho duchom úprimnosti a kreativity, stále ide o silu, ktorá nás aj dnes ženie vpred.

Všetko, čo robíme, je o objavovaní nových riešení, ktoré vytvárajú nový spôsob života, myslenia a bytia.

Našou misiou je vytvárať technológie, ktoré obohacujú životný štýl a podporujú individuálny prejav. Vytvárame inšpiratívne a inovatívne riešenia, ktoré vám umožňujú byť sebou samými.

Sharp: originálny ako vy

V spoločnosti Sharp sme tu pre našich zákazníkov.

Všetko, čo vytvárame, je navrhnuté so zameraním na vás; vaše potreby, vaše sny a túžby. Či už pre váš domov, alebo organizáciu, poskytujeme riešenia, ktoré hľadáte.

Naším východiskovým bodom je to, akým spôsobom majú byť naše produkty a riešenia prospešné pre štýl

života a práce svojich používateľov. Nepoháňa nás technológia, ale to, ako technológia pomáha zlepšovať život vás aj ostatných.

Pokým ľudia budú mať nádeje, vízie a nápady, bude Sharp tvoriť produkty a služby, ktoré ich uvedú do života.

Existuje iba jeden Sharp.
I vy ste unikát.
„Buďte originálni.“

Kariéra

Máme široký rad zaujímavých pozícií, v ktorých môžete excelovať, či už ide o pozície z jedného z našich tímov podpory, pozície špecialistov alebo manažérske pozície. Ak sa chcete stať súčasťou našej žiarivej budúcnosti, chceme sa o vás dozvedieť viac.

Spoločnosť Sharp sa zaviazala podporovať spravodlivosť a odstraňovať diskrimináciu z náboru a výberu. Zaistíme, aby sa so všetkými uchádzačmi o zamestnanie alebo zamestnancami zaobchádzalo rovnako, a to buď priamo, alebo nepriamo, na základe veku, rasy, postihnutia, pohlavia, rodinného stavu, náboženstva, viery alebo sexuálnej orientácie.

Tlačové stredisko

Tlačové stredisko spoločnosti Sharp vám poskytuje informácie o najnovších výrobkoch a obchodné správy z pobočky Sharp Europe. Kliknutím na tlačidlo Tlačové správy prejdete priamo na naše najnovšie oznámenia.

Ak ste žurnalista a máte nejaké otázky týkajúce sa spoločnosti Sharp, pošlite ich prosím vedúcemu pre styk s verejnosťou v európskej pobočke Sharp na jeho e-mailovú adresu Sharp’s European PR manager. 

Miestna kontaktná adresa spoločnosti Sharp

Sharp Business Systems Slovakia s.r.o.
Galvaniho 6
821 04 Bratislava       

E-mail:        info.sk@sharp.eu
Telefón:    +421 2 3211 8552

 

Spoločnosť Sharp vo svete