Kontakty

Managed Print Services

Sharp Managed Print Services predstavujú portfólio tlačových služieb, ktoré sú navrhnuté s cieľom zefektívniť a znížiť náklady na workflow dokumentov zaistením pohodlnejšieho prístupu k špecializovaným technikám správy tlače, ktoré nemáte vnútrofiremne k dispozícii.

Na jednej úrovni prinášajú okamžitú úsporu nákladov až 30 %*. Ale to je iba začiatok. Naše Managed Print Services idú ďaleko za hranicu jednoduchých nákladových modelov a prinášajú novú úroveň efektivity od okamihu, keď kliknete na tlačidlá „tlač“, „skenovanie“ alebo „kopírovanie“, až po okamih, keď odoberiete, distribuujete alebo uložíte dokončený dokument.

Čo je Managed Print Service?

Celkovým zámerom Managed Print Service je uplatniť centralizovaný prístup, ktorý eliminuje zbytočnú administráciu, udržuje náklady na minime a zlepšuje produktivitu. Tlačové služby sa však môžu (a mali by sa) líšiť podľa potrieb danej konkrétnej organizácie.

So stálym zameraním na budúcnosť sú Managed Print Services od spoločnosti Sharp poskytované formou päťfázového procesu, začínajúc dôkladným vyhodnotením vašich bezprostredných potrieb a následnou spoluprácou na definícii a implementácii stratégie pre podporu do budúcna.

Tlačové služby na zákazku

Hoci je každý podnik iný, naši odborníci na tlačové služby vedia, že každý môže pracovať efektívnejšie, ak má rýchly a jednoduchý prístup k vybaveniu, ktoré najlepšie vyhovuje jeho potrebám v oblasti tlače, skenovania, kopírovania a správy dokumentov pri súčasnom zaistení dobrého používateľského komfortu.

Takže okrem analýzy nákladov na tlač sa pozeráme oveľa podrobnejšie na to, ako skutočne s dokumentmi pracujete.

Vyhodnotíme, či sa v sieti vyskytujú tlačiarne alebo multifunkčné zariadenia (MFP), ktoré sú nedostatočne využité (a obmedzujú tak návratnosť investície), alebo sú využité nadmerne (čo znižuje ich spoľahlivosť).  Poradíme vám, či vyhovujú na daný účel. A tiež zistíme, kto vaše tlačiarne využíva, na aký účel a do akej miery sa s prostriedkami plytvá.

Všetky tieto a ďalšie otázky skúmame s tým cieľom, aby sme mohli na mieru navrhnúť Managed Print Service, ktoré zaistia okamžitý prínos aj pripravenosť vášho podniku do budúcna.

Vďaka nám máte všetko pod kontrolou

Budete si istí, či Managed Print Services fungujú podľa očakávaní, nakoľko vám budeme v zrozumiteľnej podobe poskytovať štvrťročné správy s presnými údajmi a hodnotami.

Teda nielen celkové náklady, ale aj všetky podrobnosti. A čo viac, ak sa niečo bude dať zlepšiť (napríklad prijatím nových workflow alebo výmenou starnúcich zariadení), ukážeme vám ako a pomôžeme vám s realizáciou. Je to neustále sa vyvíjajúci vzťah a môžete si byť istí, že vám prinesie tie najlepšie výsledky pri najnižšom nutnom úsilí a nákladov.

Pracujeme tak, ako je to pre vás najlepšie

Všetky súčasti balíka Managed Print Services od spoločnosti Sharp sú dokonale konfigurovateľné a je možné ich kedykoľvek zmeniť. Nech už teda radi pracujete akýmkoľvek spôsobom, a bez ohľadu na to, či máte pár tlačiarní, alebo celú flotilu, Managed Print Services viac než kedykoľvek predtým uľahčujú každodennú prácu, znižujú jej náklady a zvyšujú produktivitu.

*Zdroj; Gartner 2013 „Active Print Management Initiatives Can Cut Your Office Print Costs by 10% to 30%“