Kontakty

Kancelárske tlačiarne

Inteligentné. Jednoduché. Bezpečné.

Zmeňte spôsob práce s našou novou generáciou MFP

Technológia od spoločnosti Sharp je revolúcia v spôsobe našej komunikácie, podobne ako tomu bolo v prípade inteligentných osobných zariadení. Najnovší rad čiernobielych a farebných kancelárskych a multifunkčných tlačiarní formátu A3 a A4 zhodne prináša mimoriadne jednoduché a intuitívne použitie, jednoduchú konektivitu a prirodzenú mobilitu. Pracujú ako dokonale integrovaný, bezpečný a škálovateľný informačný uzol, ktorý je schopný rásť spoločne s vaším podnikom.

Okrem toho, že sú zariadenia vybavené rozšíreným balíkom funkcií a inteligentnou funkcionalitou pre vašu flexibilnejšiu a produktívnejšiu prácu, prinášajú taktiež jednoduchý spôsob vytvárania, zdieľania a práce s informáciami, ktoré potrebujete. V neposlednom rade získali niektoré z najvýznamnejších ocenení, ktoré sa v rámci tohto odvetvia udeľujú, napríklad cenu Buyers Lab PaceSetter Award za jednoduchosť použitia a ocenenie za najlepší rad MFP pre rok 2019, ako aj štrnásť ocenení Winter 2020 Pick Awards, čo je najviac ocenení pre jedného predajcu v kategórii MFP.

Bezpečné: Dokonalá ochrana ako štandard

Zaistite svoje cenné informácie zabezpečením na armádnej úrovni. Kancelárske tlačiarne Sharp automaticky šifrujú všetky dáta a sieťovú komunikáciu, aby nemohlo dôjsť k neoprávnenému prístupu alebo odcudzeniu dát. Nemusíte sa tak ani obávať, že by mohli byť zneužité ako vstupná brána pre narušenie vašej siete, lebo sú schopné okamžite blokovať prístup z neoprávnených aplikácií či zariadení. Ich inteligentná technológia automatického liečenia zaisťuje, že je možné systémy v prípade problému jednoducho obnoviť.

Jednoduché: Všetko, čo potrebujete, je efektivita.

Prečo robiť veci zložito? Kancelárske tlačiarne Sharp sú navrhnuté na to, aby vám uľahčili život. Vysokokvalitné dokumenty môžete vytvárať rýchlo a bez zbytočného čakania. Vaše MFP sa prebudia z režimu spánku, hneď ako zistia, že sa približujete, a toner aj papier je možné dopĺňať bez nutnosti prerušiť vaše tlačové úlohy. Nie sú tu žiadne zložité nastavenia alebo ovládače, lebo je všetko prístupné pomocou veľkej, používateľsky prispôsobiteľnej dotykovej obrazovky. Stav MFP dokonca môžete skontrolovať rýchlym pohľadom na ukazovatele komunikačnej lišty. Všetky informácie môžete vytvárať, pracovať s nimi a zdieľať ich s maximálnou rýchlosťou a efektivitou.

Inteligentné: Pracujte po svojom

Inteligentná konektivita kancelárskych tlačiarní Sharp znamená, že môžete pracovať flexibilne kedykoľvek a odkiaľkoľvek a z každého dňa vyťažiť úplné maximum. Ľahko sa pripojíte pomocou akéhokoľvek zariadenia, odošlete tlačové úlohy a hneď ako ste pripravení, vytlačíte ich na aktuálne najvhodnejšej tlačiarni alebo MFP. Dokumenty Microsoft Office je možné tlačiť taktiež priamo z USB kľúča. Pomocou funkcie Single Sign On (SSO) môžete dokonca okamžite pristupovať k všetkým svojim obľúbeným službám cloudových úložísk. Aplikačný portál poskytuje inteligentné aktualizácie softvéru a cloudových konektorov zaisťujúce, aby vaše MFP boli vždy aktualizované.

Kancelárske tlačiarne

Celá ponuka farebných a čiernobielych kancelárskych tlačiarní Sharp formátov A3 a A4 je navrhnutá na uspokojenie potrieb v podstate akéhokoľvek podniku pri akomkoľvek rozpočte. Ponúkame kompaktné a dostupné základné podnikové tlačiarne s inteligentnými funkciami na zaistenie produktivity, ktoré sú ideálne pre malé a stredné podniky. A v prípade náročnejších podnikových prostredí naše výkonné sieťové MFP a inteligentné softvérové riešenia menia spôsob práce s informáciami tým, že každému členovi tímu ponúkajú jednoduchý prístup k potrebným funkciám tlače, kopírovania a skenovania, nech už ich potrebujú využiť odkiaľkoľvek.