Kontakty

Vysokovýkonné tlačiarne a riešenia kancelárskej tlače

Čo očakávate od kancelárskej tlačiarne? Rýchlosť? Jednoduché použitie? Spoľahlivosť? Výber možností  dokončovacích úprav? Nech už budete potrebovať čokoľvek – nech bude váš tím potrebovať čokoľvek – nájdete to v našom najnovšom sortimente riešení kancelárskej tlače.

Stredne veľké a veľké pracovné skupiny ocenia naše portfólio cenovo dostupných, základných profesionálnych tlačiarní. Spoločne s našou škálou výkonných multifunkčných tlačiarní (MFP) a softvérových riešení, poskytnú každému z vášho tímu jednoduchý prístup k potrebným parametrom tlače, kopírovania a skenovania, a navyše veľký výber možností podávania papiera a dokončovacích úprav. S takým širokým výberom sa vám určite podarí nájsť najlepšiu kancelársku tlačiareň, ktorá bude uspokojovať vaše potreby.

V prípade, že máte malý alebo stredne veľký podnik, alebo aj keď chcete len priestorovo úspornú multifunkčnú tlačiareň na osobné použitie, určite si vyberiete z našich malých kancelárskych tlačiarní a multifunkčných zariadení so všestrannými skenermi. Rovnako ako pri ostatných kancelárskych tlačových riešeniach, získate omnoho viac, než by ste očakávali od bežných kancelárskych laserových tlačiarní, ale aj naše základné modely ponúkajú vysokú kvalitu, spoľahlivosť, bezpečnosť a jednoduché použitie.

Energeticky úsporná konštrukcia

Našu zodpovednosť za ochranu životného prostredia berieme veľmi vážne. Takže ak chcete pre svoju kanceláriu tlačiareň, ktorá bude energeticky úsporná a ekologicky šetrná, má pre vás Sharp ideálne riešenie.

Aplikácie s vysokou produktivitou

Kancelárske tlačiarne Sharp sú schopné spúšťať rastúci okruh aplikácií optimalizovaných softvérových riešení na zefektívnenie a automatizáciu manuálnych procesov, ako je  skenovanie a archivácia. Nielenže teda splnia všetky vaše súčasné potreby, ale je možné ich prispôsobiť tak, aby plnili vaše náročné úlohy v budúcnosti.

Podpora mobilnej pracovnej sily

Dokonca aj naše profesionálne tlačiarne sa dokážu prispôsobiť takému pracovnému režimu, aký vám vyhovuje. Vaši spolupracovníci aj hostia ocenia možnosť tlače a skenovanie bez prípravy, iba pripojením USB pamäte a jednoduchú konektivitu pre mobilné zariadenia.