Kontakty

Interaktívne riešenia - vlastnosti

Čo sa týka technológií monitorov s dotykovou obrazovkou a interaktívnych obrazoviek, neexistuje žiadny rozmer, ktorý by vyhovoval všetkým. Preto sme vyvinuli celý rad dotykových obrazoviek v odlišných veľkostiach a formátoch, ktoré kombinujú najrôznejšie technológie a sú vhodné pre konkrétne prostredia a aplikácie.

Od najelegantnejšej zasadacej miestnosti po tie najmenšie rokovacie kancelárie, od učební po prednáškové miestnosti a riadiace centrá a TV štúdiá, interaktívne displeje Sharp vyzerajú skvele a vždy odvedú svoju prácu.

Preneste oznámenie a zachyťte nápady písaním priamo prstami alebo jedným z našich inteligentných dotykových pier a vychutnajte si presnosť našich kapacitných dotykových obrazoviek; spojiť ľudí vysokokvalitnou videokonferenciou alebo pritiahnuť pozornosť pútavými signage riešeniami vnútri predajne – nech už stojíte pred akoukoľvek výzvou, v ponuke spoločnosti Sharp vždy existujte interaktívna obrazovka alebo monitor s dotykovou obrazovkou, ktoré vaše potreby naplnia.

Funkcie interaktívnych riešení

 • Viacúčelové aplikácie

  Lepší spôsob, ako poriadne zapôsobiť

  Od kancelárskej zasadacej miestnosti po konferenčnú miestnosť, od školenia po poslucháreň, dotykový interaktívny displej Sharp dokáže zvýrazniť váš úspech. Motivujte svoje publikum. Vylepšite svoj imidž. Zaistite, aby vaša správa zaslúžene zapôsobila. Keď sú vo vašom prezentačnom tíme produkty Sharp, máte neobmedzené možnosti... a každý okamih je vhodný na veľkolepé zapôsobenie.

 • Veľkolepá veľkosť obrazovky

  Sprostredkujte svoju správu s väčším zapôsobením

  Na veľkosti záleží — a v dnešnom svete plnom konkurencie systém interaktívneho displeja Sharp s veľkou obrazovkou môže urobiť veľký rozdiel v sprostredkovaní vašej správy. S veľkosťami obrazovky až 80" (s uhlopriečkou 80") vám interaktívne displeje Sharp BIG PAD poskytnú úžasnú zreteľnosť s rozlíšením HD, aby ste mohli oživiť svoje prezentácie.

 • Úžasná kvalita obrazu

  Rovnomerný jas s nízkou spotrebou energie

  Technológia Sharp UV2A na fotometrické vyrovnávanie vytvára skvelý farebný obraz a s dizajnom podsvietenia Full-array, ktorý rozmiestňuje energeticky účinné biele LED diódy rovnomerne naprieč celým panelom pre rovnomerný jas a väčšiu čitateľnosť textu.

  Približne 5-násobný jas v porovnaní s plazmovými displejmi

  Model

  Sharp PN-70TB3 s uhlopriečkou 70"
  (LED LCD s uhlopriečkou 69 1/2")

  Typický jas 

  300 cd/m2


   

  Model

  Sharp PN-70TB3 s uhlopriečkou 70"
  (LED LCD s uhlopriečkou 69 1/2")

  Typická spotreba
  energie

  225 W

   

 • Jednoducho použiteľné rozhranie softvéru Sharp Pen Software™

  Ovládajte každú prezentáciu ako profesionál

  Pomocou dodaného dotykového pera môžete ľahko spúšťať a zobrazovať používateľské rozhranie softvéru Pen Software – ponuka, ktorá obsahuje elegantne usporiadané ikony umožňujúce ľahký prístup k nastaveniam a funkciám pera. Každé dotykové pero má vlastnú jednoúčelovú ponuku, ktorá sa dá zobraziť dokonca aj keď naraz na obrazovku píšu štyria ľudia. Pri každom dotykovom pere (s funkčnými tlačidlami) sa dajú nastaviť nastavenia pera, ako je farba a hrúbka čiary.

  Dajte svojej prezentácii to, čo potrebuje

  Pokiaľ ide o výkon, jednoduchosť a pohodlie pri ovládaní, nič nie je lepšie ako interaktívny displej Sharp. Pokročilá technológia optickej detekcie a infračervený duálny dotyk zaisťujú väčšiu presnosť na zvýšenie použiteľnosti a precíznosti. A môžete vytvárať rozvrhy práce, zvýrazniť hlavné témy, robiť poznámky k súborom a ďalšie veci – potom zdieľajte dokumenty s poznámkami alebo vytlačte kópie pre referenciu v budúcnosti.

 • Pripojenie multifunkčného zariadenia

  Dokumenty a obrázky, ktoré sú naskenované z farebného multifunkčného zariadenia Sharp, sa môžu priamo importovať do softvéru Pen Software na zobrazenie na monitore BIG PAD. Obrazy, ktoré sú zobrazené na obrazovke spolu s poznámkami, sa môžu pre väčšie pohodlie ukladať do počítača alebo odosielať na tlač priamo do multifunkčného zariadenia.

 • Pracujte chytrejšie so softvérom Touch Display Link

  Softvér Touch Display Link 2.01 podporuje efektívnu a mnohostrannú komunikáciu. Obsah na obrazovke – vrátane rukou písaných poznámok a kresieb – možno zobraziť súčasne na obrazovke monitora BIG PAD a v mobilných zariadeniach2 ako sú napríklad počítače, tablety a smartfóny. Softvér Touch Display Link umožňuje v podnikových a vzdelávacích zariadeniach vykonávať interaktívne prezentácie, živé rozhovory a porady bez použitia papierových dokumentov.

  Softvér Touch Display Link umožňuje nasledujúce interaktívne funkcie na monitore BIG PAD a pripojených mobilných zariadeniach cez bezdrôtovú sieť LAN: zdieľanie obsahu na obrazovke

  • prenos súborov

  • interaktívne písanie a kreslenie na obrazovke

  • diaľkové ovládanie monitora BIG PAD z mobilných zariadení

  Naraz sa dá pripojiť až 50 mobilných zariadení1, 3.

  Medzi mobilnými zariadeniami môžete vymieňať súbory, dokonca aj keď nie sú pripojené k monitoru BIG PAD

  Používatelia môžu robiť snímky obrazov na obrazovke a ukladať ich do svojich mobilných zariadení na osobné komentovanie.

  Softvér Touch Display Link umožňuje tiež pripojiť dve zariadenia BIG PAD do rovnakej siete (intranet, VPN, a pod.) a umožniť tým rozsiahlejšie interaktívne komunikácie.

   

  1 - Počet pripojiteľných mobilných zariadení závisí od nasledujúcich podmienok.

  • LCD monitory 
   • PN-70TA3/60TA3 používané s predinštalovaným softvérom: Max. 20
   • PN-70TA3/60TA3/70TB3/60TB3 používané s priloženým softvérom na disku CD-ROM: Max. 50
  • OS — Windows® 7: Max. 20; Windows® 8/8.1: Max. 50

  2 – požiadavky na OS:

  • PC: Windows® 7, Windows® 8/8.1;
  • Tablety: Windows® 7, Windows® 8/8.1, Android, iOS;
  • Smartfóny: Android, iOS

  3 – Ak je pripojených 20 alebo viac mobilných zariadení, potrebné sú minimálne dva prístupové body lokálnej siete LAN.