Kontakty

E-book: Ako získať 19 dní, ktoré sa každý rok premrhajú vo vašej kancelárii

Varšava, 25.10.2016
Je slovenská kancelária taká efektívna, ako môže byť? Má najnovšie pripojené technológie? Je nastavená tak, aby každému ušetrila čas? Alebo je podobná ako priemerná kancelária v našej nedávnej štúdii – zastaraná, alebo má ťažko použiteľnú technológiu, ktorá ľudí spomaľuje?

Spoločnosť Sharp sa opýtala 6 000 administratívnych pracovníkov v deviatich krajinách v Európe,  a zistila, že priemerný európsky pracovník premrhá každý rok 19 dní vplyvom pomalej alebo neefektívnej technológie, čo sú takmer štyri stratené týždne. Technológia by nám mala pomáhať pracovať rýchlejšie, ale v skutočnom svete staré zariadenia a softvér, ktorý nie je používateľsky prívetivý, často nútia ľudí premrhať čas.

Tieto prestoje znamenajú stratené príležitosti, ušlé zisky a dokonca stratu zamestnancov. Čo môžete urobiť, aby ste tento čas získali späť? Nie je to iba o tom mať správny hardvér a softvér; je to o tom stanoviť si efektivitu ako prioritu, a tiež zmeniť návyky.  

Spoločnosť Sharp pracovala s expertkou na riadenie času, Clare Evansovou (autorkou bestsellera Time Management for Dummies (Riadenie času pre hlupákov)), aby poskytla niekoľko tipov a rád, ktoré môže každý v kancelárii vyskúšať, a to bez ohľadu na jej veľkosť a rozpočet, aby získali späť minúty a hodiny.

Ak chcete zistiť, ako môžete zefektívniť svoju kanceláriu, navštívte stránku www.sharp.sk/unlock a stiahnite si bezplatne dokument.

​​​​​​​Poznámky pre editorov

  • Výskum bol vykonaný na 6 045 administratívnych pracovníkoch v deviatich krajinách EÚ (Francúzsko, Nemecko, Spojené kráľovstvo, Taliansko, Švédsko, Poľsko, Holandsko, Česká republika a Maďarsko).
  • Za pracovný deň sa považuje 8 hodín
  • Za pracovný rok sa považuje 250 dní (okrem víkendov a priemerného počtu dní pracovného pokoja v skúmaných deviatich krajinách)

Odkazy na články s novinkami

RENAME / DELETE Link

Kontaktujte nás

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Sociálne médiá