Kontakty

Displeje pre videosteny

Niekedy ani ten najväčší LCD displej na danú úlohu nestačí. Niekedy je naozaj potrebná celá videostena. A to je ten okamih, kedy potrebujete displej pre videostenu od spoločnosti Sharp.

Spoločnosť Sharp svojím radom obrazoviek, ktoré prekonávajú obmedzenia iných systémov, posunula celý odbor videostien vpred.

Napríklad naše ultratenké rámčeky znížili vzdialenosť medzi jednotlivými obrazovkami na takú úroveň, aby sa dala vytvoriť naozaj pôsobivá videostena bez rušivých vplyvov. Monitory je možné umiestňovať na výšku aj na šírku, a tak je možné využiť maximum dostupného priestoru a nechať vzniknúť impozantné videosteny bez akýchkoľvek hraníc formátu alebo rozmeru.

Vysoká svietivosť znamená, že videostena bude dobre fungovať aj na jasne osvetlených miestach, a vďaka našej technológii pre vysoký kontrast bude váš obsah dobre viditeľný aj z prekvapivo vysokej vzdialenosti. Žiarivé, živé biele farby a tie najhlbšie odtiene čiernej s jednotným jasom utvárajú videostenu, ktorú naozaj treba vidieť naživo.

Displeje videosteny

 • Charakteritiky displejov videostien – rad PN-V

  Prehľad

  Vďaka najtenšiemu šasi medzi monitormi s uhlopriečkou 60”* je rad PN-V štandardom pre viacobrazovkové videosteny. Inštalácia na výšku alebo šírku, podsvietenie Full array LED a minimálne okraje vám pomáhajú vytvoriť pôsobivé videosteny takmer ľubovoľnej veľkosti a formátu.

  * Na základe zverejnených informácií k 8. júnu 2010 pre LCD panely s veľkosťou 60 palcov a viac.

 • Režim zväčšenia (priblíženia) zobrazenia

  (maximálne pre 25 monitorov)

  Režim zväčšenia (priblíženia) zobrazenia dokáže rozprestrieť jeden obraz z PC až na 25 monitorov (v konfigurácii 5 x 5). Funkcia úpravy šírky rámu takmer úplne eliminuje zlé zarovnanie a veľmi vylepší zväčšený obraz na viacobrazovkovej videostene.

 • Podsvietenie Full-Array LED

  Rovnomerný jas s nízkou spotrebou energie

  Aby mal rad PN-V rovnomernejší jas, ako môže ponúknuť konvenčné podsvietenie CCFL*, spoločnosť Sharp umiestnila prvky osvetlenia LED naprieč celého panela priamo za vrstvy tekutých kryštálov. Zaistí sa tým, že viacobrazovkové videosteny Sharp budú jasné, nádherné a rovnomerné.

  * studená katódová fluorescenčná lampa

 • Riadiace súpravy PN-ZR01 (pre rad PN-V60X) a PN-ZR01A (pre PN-V551)

  (predávajú sa samostatne)

  Keď je jeden z monitorov vo viacobrazovkovej konfigurácii vybavený senzorom diaľkového ovládania, všetky monitory sa dajú pohodlne ovládať pomocou jedného diaľkového ovládača. A na pomoc pri šetrení celkovej spotreby energie senzor jasu automaticky upraví jas podsvietenia tak, aby vyhovoval okolitému osvetleniu.

 • Takmer neobmedzené možnosti zobrazenia

  Vďaka mimoriadne tenkému šasi radu PN-V nie sú medzi susediacimi monitormi vidieť takmer žiadne okraje. Šírka je 6,5 mm* pre rad PN-V60X a 3,5 mm* pre PN-V551. Pri použití vo videostene to umožňuje zobrazenie ostrého a pôsobivého obrazu takmer ľubovoľnej veľkosti a formátu. A s certifikáciou spoľahlivosti pri nepretržitej prevádzke, 3-ročnou obmedzenou zárukou na mieste na diely a vyhotovenie a splnením podmienok programu ENERGY STAR® je rad PN-V navrhnutý tak, aby bol mimoriadne spoľahlivý.

  * Does not include the gap between the monitors.

 • Vytvorte dynamické videosteny

  Jednotky: cm (merania sú približné a obsahujú šírku šasi) Spojiť dohromady môžete takmer ľubovoľný počet monitorov radu PN-V a vytvoriť tak veľmi pôsobivé viacobrazovkové videosteny. Tieto konfigurácie môžete ovládať pomocou RS-232C alebo cez sieť.* Ich ľahká ovládateľnosť a jednoduchosť integrácie pomáhajú zjednodušiť dizajn a inštaláciu sofistikovaných videostien takmer ľubovoľnej veľkosti a tvaru.

  Na ovládanie radu PN-V60X cez sieť je potrebná rozširujúca doska vstupov/výstupov PN-ZB02. PN-V551 obsahuje vstavané sieťové rozhranie.