Kontakty

Displej pre vašu letnú dovolenku

Bratislava, 08.08.2017
Sharp Electronics CEE predstavuje aktualizovanú ponuku „letu prívetivých“ digital signage displejov. PN-V602A zaručuje bezprecedentný jas a oslňujúce vysoké rozlíšenie.

Letná dovolenka je v niektorých odboroch dlho očakávaným obdobím roku. Spoločnosti v oblasti cestovného ruchu, turistiky a ďalšie na letnú sezónu zamerané maloobchodné spoločnosti získavajú väčšinu svojich ročných tržieb od zákazníkov, ktorí sú na dovolenke. S tým, ako trh digital signage naďalej rastie, spoločnosti na oslovenie cieľovej skupiny viac a viac využívajú túto interaktívnu formu komunikácie. Atraktívny a povzbudivý obsah, zvýšená viditeľnosť značky zákazníkmi, flexibilné možnosti rýchlejšej a nákladovo efektívnejšej aktualizácie informácií robí z digital signage rýchly a výhodný spôsob zdieľania informácií.

Model PN-V602A s vysokým jasom s hodnotou 1 500 cd/m2 bol navrhnutý pre jasne osvetlené vnútorné a slnkom zaliate externé priestory. Vďaka jeho vysokému kontrastu je zobrazovaný obsah aj z diaľky jasne viditeľný. PN-V602A je teda možné inštalovať na miestach, kde je LCD monitor mimo dosahu – ale nie mimo dohľadu – cieľového publika.  Zo všetkých typicky letných lokalít, kde môže PN-V602A poskytnúť živé a mimoriadne kvalitné zobrazenie obsahu, vymenujme športoviská, prepravné uzly, nákupné centrá a miesta konania spoločenských akcií.

So svojím ultratenkým rámčekom, vďaka ktorému je prechod medzi jednotlivými monitormi vo video stene takmer neviditeľný (2,4 mm vpravo a dole, 4,1 mm vľavo a hore), je model PN-V602A ideálny na dynamické zobrazenie veľkého obrazu, ktorý zaujme oko a upúta pozornosť. Monitory sa jednoducho inštalujú a kedykoľvek je to potrebné, prinášajú do obchodného prostredia expozíciu, ktorá urobí veľký dojem. Univerzálna konštrukcia umožňuje umiestnenie vo video stenách tak na šírku, ako aj na výšku. Formát na šírku vyťaží najviac zo širokouhlého materiálu, zatiaľ čo formát na výšku je vhodný na prezentácie v štýle plagátov.

- PN-V602A ponúka pôsobivú kombináciu ultratenkého rámčeka, mimoriadne vysokého jasu a odolnosti. Displeje Sharp nie sú nikdy na dovolenke. Sú navrhnuté na nepretržitú činnosť a kombinujú všetku flexibilitu a funkcie, ktoré vyžadujú vlastníci jasne osvetlených interiérov na zdieľanie informácií so svojimi zákazníkmi.  – uviedol Maciej Materna, Visual Solutions Product Manager, Sharp Electronics CEE – Tento 52 cm (60") LCD-monitor je možné použiť pre celý rad signage a multiscreen konfigurácií. Ako flexibilné riešenie s takmer neviditeľným rámčekom nastavuje model PN-V602A nový štandard v oblasti displejov pre video steny. - dodal.

Model PN-V602A dopĺňa Sharp Digital Signage Software (SDSS), univerzálny softvérový administračný nástroj, umožňujúci dokonalú podporu pri vytváraní, distribúcii a zobrazovaní digital signage.
Model PN-V602A je teraz k dispozícii u obchodných partnerov Sharp v rámci celej oblasti CEE.

Kontaktujte nás

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Sociálne médiá