Kontakty

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „Vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

Varšava, 19.01.2017
Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC

Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal ocenenia „Vysoko odporúčané“ od laboratória Buyers Laboratory LLC (BLI), popredného svetového nezávislého hodnotiteľa produktov a riešení na zobrazovanie dokumentov. Ocenenie „Vysoko odporúčané“ je najvyššie ocenenie, ktoré môže produkt dostať od laboratória BLI.

- Tieto pokročilé MFZ s inovatívnymi funkciami s pridanou hodnotou získali s ľahkosťou ocenenie „Vysoko odporúčané“ od laboratória BLI, preukázali tak vysokú spoľahlivosť pri našom dôkladnom testovaní. Rad spĺňa rastúcu požiadavku trhu po farebných modeloch formátu A3 a demonštruje odhodlanie spoločnosti Sharp ponúkať riešenia na základe toho, ako, kde a kedy firmy potrebujú informácie. – povedal Szymon Trela, produktový manažér v spoločnosti Sharp Electronics CEE.

Zariadenia Sharp používajú pohybový senzor a automaticky sa prebudia z režimu spánku, keď senzor zaznamená prichádzajúceho používateľa, čím sa ušetrí čas a zvýši sa produktivita. Zariadenie je vždy pripravené na prevádzku a pritom stále šetrí peniaze spoločnosti. Farebný rad MFZ s názvom Advanced and Essentials uvedený v roku 2016 veľmi zapôsobil na predajcov aj zákazníkov. Správcovia IT majú prospech aj z automatického vysúvania tonera, môžu nastaviť úroveň tonera, pri ktorej sa tlačová kazeta vysunie; minimalizuje sa tak odpad a zvýši sa potenciál zisku.

Používatelia môžu tlačiť súbory balíka Microsoft Office (pptx, xlsx, docx) priamo pri MFZ cez pamäťové zariadenie USB, čo je ideálne pre pracovníkov, ktorí navštevujú zákazníkov mimo firmu. 10,1-palcový LCD dotykový displej s možnosťou naklonenia a zjednodušeným používateľským rozhraním umožňuje intuitívne prechádzanie funkciami MFZ, vrátane jednoduchého prístupu k návodu k zariadeniu a jednoduchého používateľského prispôsobenia presunom myšou. Skenovanie s OCR do súborov PDF alebo balíka Office s možnosťou vyhľadávania rýchlo prevedie naskenované papierové dokumenty.
​​​​​​​
Desať ocenených modelov je navrhnutých s dôrazom na používateľov, umožňuje im jednoduché nastavenie a spustenie pracovných úloh. Do radu Advanced Series patria dokumentačné systémy MX-3070N/3570N/4070N/5070N/6070N a do radu Essentials Series patria dokumentačné systémy MX-3050N/3550N/4050N/5050N/6050N.

O laboratóriu Buyers Laboratory LLC
Buyers Laboratory LLC (BLI) je popredným svetovým nezávislým poskytovateľom analytických informácií a služieb v oblasti priemyslu digitálneho zobrazovania a správy dokumentov. Už viac ako 50 rokov sa zákazníci spoliehajú na laboratórium BLI, že im pomôže rozlíšiť silné a slabé stránky produktov a urobiť tie najlepšie rozhodnutia ohľadom nákupu. Profesionáli v oblasti predaja, marketingu a produktov sa obracajú na laboratórium BLI kvôli dobrým znalostiam o konkurencii a ceneným radám ohľadom vývoja produktov, umiestnenia v konkurencii, predajných kanálov a marketingovej podpore. 

Odkazy na články s novinkami

RENAME / DELETE Link

Kontaktujte nás

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Sociálne médiá