Kontakty

Business notebooky

Spoločne so značkou Dynabook (predtým známou pod značkou Toshiba Client Solutions) sme schopní našim zákazníkom ponúknuť spoľahlivé partnerstvo v oblasti vysokokvalitných business notebookov a podporných zariadení aj služieb.

Vďaka nášmu renomé poskytovateľa vysokokvalitných služieb a lídra v oblasti služieb pre spoluprácu a workflow sme schopní rozšíriť našu pôsobnosť aj do oblasti prenosných počítačov a umožniť vám tak nerušene sa zamerať na ďalší rozvoj vášho podnikania.

Zariadenie pre každého pracovníka

Náš najrozsiahlejší rad business notebookov Dynabook (predtým známych pod značkou Toshiba Client Solutions) ponúka ideálne zariadenie pre každého člena vašej organizácie. V spolupráci s vami vždy vyberieme notebook pre každé odborné zameranie, od ultramobilných zariadení typu 2 v 1 pre tých, ktorí sú stále v pohybe, až po výkonné pracovné stanice pre pracovníkov v kancelárii. Výber správneho notebooku pre každého pracovníka so sebou však neprináša starosti v oblasti správy; s bitovými kópiami softvéru, možnosťami napájania a dokovania spoločnými pre väčšinu modelov môžeme zaistiť jednoduchosť a efektivitu celej vašej flotily zariadení. Všetky zariadenia nášho radu je možné konfigurovať taktiež pomocou virtualizačného klienta Toshiba Mobile Zero Client – môžete teda disponovať dokonalou mobilitou bez kompromisov v oblasti zabezpečenia.

Navrhnuté na prácu na cestách

Portégé

Ultramobilné PC s uhlopriečkou 13,3" alebo menšou, s výkonnými procesormi Intel® Core™ vPro™.

Nízka hmotnosť, výkonná konštrukcia

Navrhnuté pre tých, ktorí požadujú len to najlepšie v oblasti práce s počítačom na cestách. Naša pýcha na poli miniaturizácie s uhlopriečkou do veľkosti 13,3“.

Vytvorené pre biznis.

Tecra

Dokonalý pracovný nástroj s displejmi s uhlopriečkami 14" a 15,6" a širokou ponukou možností konektivity.

Nekompromisná produktivita

Naše notebooky Tecra vám pomôžu pracovať efektívnejšie a ponúkajú všetko, čo si môže firemný profesionál priať.

Všestranná produktivita

Satellite Pro

Vyberte si zo širokého radu spoľahlivých zariadení s uhlopriečkami od 13,3" do 15,6".

Univerzálna funkcionalita a výkon

Všetky modely radu Satellite Pro sú navrhnuté tak, aby obstáli v každej pracovnej situácii, a prinášajú vysoký výkon, spoľahlivosť aj jednoduché použitie.

Špičkové počítače pre podnikovú sféru a asistovanú realitu

dynaEdge – naša odbornosť v oblasti miniaturizácie

Navrhnuté so zvláštnym zameraním na potreby podnikov a optimalizáciu efektivity pracovníkov v prednej línii – či už na cestách, alebo vnútri podniku.

 

 

 

Registrujte sa hneď teraz a člen nášho predajného tímu sa s vami spojí

loading