Kontakty

Vitajte na stránkach spoločnosti Sharp

Sharp sa zaoberá vývojom unikátnych výrobkov a riešení prospešných pre spoločnosť aj podnikanie už viac ako 100 rokov. Naše krédo sa za to obdobie nezmenilo: ambícia k dokonalosti.

História našej spoločnosti začala vynálezom vždy ostrého mechanického pera (od toho bolo odvodené meno „Sharp“) a pokračovala novými a novými inovatívnymi výrobkami. Napríklad sme boli prvým japonským výrobcom televízorov a rádií a ako prví na svete sme predstavili LCD kalkulačky. To však bol len začiatok.

Aj po sto rokoch prichádzame s inováciami – ide o cenami ovenčené výrobky v takých rozdielnych oblastiach, ako sú riešenia zamerané na dokumenty, riadené služby, vizuálne riešenia, energetické riešenia a predajné miesta.

Kreatívna inšpirácia

Hnacou silou nášho výskumu a vývoja nie je len snaha vytvárať lepšie verzie existujúcich výrobkov – snažíme sa o viac. Usilujeme o to vytvárať a uvádzať do života také jedinečné výrobky a riešenia na použitie v domácnostiach, vo firmách aj kdekoľvek inde, ktoré zvyšujú kvalitu života ľudí po celom svete.

V podnikovej sfére pomáhajú naše cenami ovenčené výrobky znižovať náklady a zvyšovať produktivitu, čo uľahčuje tok informácií a zvyšuje jeho bezpečnosť.

Spotrebná elektronika pre domácnosti vám uľahčuje život a prináša lepšiu zábavu; naše moderné systémy na riadenie solárnych a energetických zdrojov prispejú k tomu, aby ste žili „ekologickejšie“ a navyše vám ušetria peniaze.

 

Sharp a ochrana životného prostredia

V spoločnosti Sharp berieme našu zodpovednosť za ochranu životného prostredia veľmi vážne. Od konštrukcie výrobku cez jeho výrobu, balenie, spotrebu energie až po likvidáciu použitého výrobku – robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme znížili množstvo odpadu a šetrili zdroje.

Dokumentové riešenia Sharp

Sharp prináša neustále sa vyvíjajúci sortiment tlačiarní, od kompaktných a pritom výkonných až po vysokokapacitné produkčné tlačiarne pre moderné tlačiarenské prevádzky, doplnené o optimalizované softvérové riešenia Sharp, ktoré umožňujú zvyšovať produktivitu a ponúkajú vysokú návratnosť investícií.

Vizuálne riešenia Sharp

Sharp vyrába najmodernejšie ploché obrazovky na svete. Naše interaktívne obrazovky, video steny, veľkoformátové obrazovky pre digital signage, a profesionálne obrazovky sú ideálne pre kľúčové riadiace miestnosti, maloobchodné centrá, televízne štúdiá, konštrukčné štúdiá a všetky pracoviská, kde obrazovky s vysokou vernosťou obrazu hrajú kľúčovú rolu.

Riadené služby Sharp

Riadené služby Sharp transformujú produktivitu a pomáhajú zlepšovať pracovné toky v kanceláriách po celý čas životného cyklu dokumentu a takisto zaisťujú, aby vaša IT infraštruktúra, servery aj siete boli spoľahlivé, bezpečné a efektívne.

Solárne energetické riešenia Sharp

Sharp poskytuje vysokokvalitné solárne panely pre vaše súkromné aj komerčné budovy alebo fee-field inštalácie s možnosťou spoločného vývoja fotovoltaických solárnych projektov. Riešenie v oblasti solárnej energie je už viac ako 60 rokov kľučovou kompetenciou spoločnosti Sharp.