Kontakty

Vertikálne trhy

 • Prehľad vertikálnych trhov

  Odvetvie profesionálneho zobrazenia požaduje presné normy naprieč širokou rôznorodosťou trhov a aplikácií. Zatiaľ čo každá situácia predstavuje svoje vlastné výzvy, všetky vyžadujú efektívne a spoľahlivé riešenia, ktoré sa vyvíjajú na splnenie ich vlastných veľmi špecifických požiadaviek.

  Od tlaku podnikovej zasadacej siene po vyzývavé aplikácie verejného zobrazenia, v spoločnosti Sharp máme skúsenosť a odbornú znalosť potrebné na vývoj inovatívnych najlepších riešení v triede na dodanie vysokokvalitného zobrazenia pre každý scenár.

  S inovatívnou technológiou s vysokou špecifikáciou kombinovanou so záväzkom vynikať vo všetkom čo robíme, máme absolútnu dôveru, že pre každú výzvu trhu existuje originálne a veľmi efektívne vizuálne riešenie Sharp.

 • Vzdelávanie

  Vytvárajte a udržujte vylepšené vzdelávacie prostredia naprieč vzdelávacím sektorom. Na základných a stredných školách, vo vyššom vzdelávaní, na univerzitách a ďalej v podnikovom vzdelávaní a vzdelávaní dospelých, sa dá s našimi inovatívnymi profesionálnymi displejmi realizovať príležitosť na optimalizáciu zapojenia a stimulácie študentov. Napriek kombinácii pokročilých technológií vysokého rozlíšenia a dotykových obrazoviek s možnosťou integrácie s ostatnými zariadeniami cez bezdrôtové pripojenie odborné znalosti a porozumenie spoločnosti Sharp zaisťujú intuitívne a ľahko ovládateľné pokročilé výhody na zaistenie toho, že sa učitelia môžu sústrediť na učenie a nie na technológiu.

  Prineste učenie do života naprieč všetkými vekovými skupinami s mimoriadne stimulujúcimi a pútavými vizuálnymi informáciami. Učitelia a študenti môžu spolupracovať a využívať produktívnejší zážitok z učenia s interaktivitou aktivovanou pomocou monitora Sharp BIG PAD.

  Ďalšie vzdelávanie

  Vytvárajte a dodávajte presvedčivé interaktívne prezentácie pomocou anotácií na zvýšenie porozumenia materiálu a posilnenie spolupráce medzi študentmi a učiteľmi na vytvorenie pôsobivejšieho zážitku z učenia. Používajte profesionálne displeje Sharp vo vstupných halách, na recepcii a iných spoločenských miestach na zaistenie toho, že všetci študenti budú vedieť dôležité informácie a oznamy.

  Školiace strediská

  Uvítajte delegátov v podnikových scenároch a scenároch vzdelávania dospelých a poskytnite im na recepciách relevantné informácie pomocou efektívnej a veľmi viditeľnej digitálnej reklamnej značky. Optimalizujte ich zapojenie a interakciu v rámci lekcií a výučbových sedení s interaktívnymi displejmi Sharp BIG PAD, dotykovými monitormi a inovatívnym softvérom Sharp umožňujúcim vylepšenú prezentáciu, spoluprácu a zdieľanie.

  Prípadová štúdia: Škola Caister School

 • Office Meeting Rooms

  Potreba urobiť pozitívny a trvácny dojem v konkurenčnom podnikovom svete nikdy nebola väčšia. Popredné inovácie spoločnosti Sharp a odborné znalosti umožňujú organizáciám ťažiť z nových štandardov prezentácie a zobrazenia. Od vytvorenia zapamätateľného a pôsobivého uvítania v oblasti recepcie, cez príležitosti schopností interaktívnych zasadacích siení a videokonferencie, po možnosť zobraziť a pracovať s komplexnými a podrobnými finančnými dátami na monitoroch s mimoriadne vysokým rozlíšením, neexistuje žiadne obmedzenie prispenia vizuálnych riešení Sharp do podnikového pracovného prostredia.

  Schôdzová miestnosť a zasadacie siene

  Stimulujte nové úrovne zapojenia a interakcie pri prezentáciách a videokonferenciách s interaktívnym monitorom veľkého formátu Sharp BIG PAD. Monitor BIG PAD kombinuje výkon displeja s anotáciou na obrazovke na poskytnutie celkového riešenia pre prezentácie. Použite softvér Sharp Touch Display Link na umožnenie delegátom zdieľať informácie a spolupracovať medzi monitorom BIG PAD a mobilnými zariadeniami alebo inštalujte dotykový monitor s uhlopriečkou 20” s monitorom BIG PAD na umožnenie väčšej flexibility pri prezentačnom štýle.

  Office

  Transformujte oblasti recepcií na pozoruhodné a dynamické prostredia na posilnenie kredibility a postavenia vašej organizácie. Kombinujte videosteny s vysokým rozlíšením na vylepšenie prvého dojmu a predstavenie vašej spoločnosti pomocou individuálnych digitálnych displejov komunikujúcich pozdravmi s návštevou na zostavenie profesionálneho a pritom ústretového tónu schôdzí.

  Financie

  Umožnite maximálnu čistotu podrobných informácií v prostrediach obchodu pomocou displejov s mimoriadne vysokým rozlíšením, či už individuálne alebo v kombináciách viacerých displejov. Poskytnite vylepšenú produktivitu a efektivitu priestoru pri desktopových scenároch pri práci s rozsiahlymi a komplexnými dátami.

  Prípadová štúdia - BMW

 • Predaj a reklamné značky

  Stimulujte kroky a dramaticky vylepšite vzhľad obchodu s profesionálnymi displejmi Sharp s vysokým dopadom na optimalizáciu identity značky a rozpoznanie v rámci vyťažených predajných prostredí. Naše odborné znalosti dokážu pomôcť posilniť kredibilitu vytvorením pozoruhodnej atmosféry v obchode, aktiváciou komunikácie sezónnych, taktických a promočných správ v celom obchode a predstaviť inovatívne nové spôsoby optimalizácie zapojenia so zákazníkmi a vylepšenie prírastkových predajov.

  Aj v tých najnáročnejších a najsúťaživejších obchodných prostrediach odborné znalosti a inovácie spoločnosti Sharp dokážu vždy dodať riešenie, ktoré poskytne trvácny dojem na zákazníkoch a prospektoch.

  Obchodná reklamná značka

  Kombinujte naše obrazovky s mimoriadne tenkými šasi a vysokým rozlíšením, dostupné vo veľkostiach až do 90” na vytvorenie pútavých profesionálnych displejov na zachytenie predstavivosti, opätovné posilnenie pôsobenia značky a generovanie nezabudnuteľnej atmosféry v obchode. Naše monitory s vysokým jasom umožňujú výrazné inštalácie v popredí a výkladoch obdchodov, zatiaľ čo sa dá podanie sezónnych, taktických a promočných správ spravovať cez centrálne ovládaný počítač pomocou softvéru Sharp Digital Signage Software. Digitálne displeje Sharp sú špeciálne vyvinuté na prevádzku v orientácii na šírku aj na výšku na optimalizovanie priamej komunikácie so zákaznikom v obchode.

  Predaj na pokladni

  Naše inovatívne dotykové monitory dokážu aktivovať interaktívne demonštrácie a mimoriadne efektívne zdieľanie digitálnych dát alebo informácií na základe jeden na jedného na maximalizáciu zapojenia zákazníka a zvýšenie potenciálu pre konverziu na predaj.

  Kiosk

  Technológia dotykovej obrazovky Sharp vo fixnom kiosku alebo aplikácie predajného terminálu dokážu dodať ďalšiu interakciu so zákazníkom a dodať príležitosti na prehľadávanie a kúpu bez potreby zapojenia personálu.

  Case Study Furla

  Case Study City Gross

 • Voľný čas a múzeá

  Vylepšite prostredia pre voľný čas a posilnite zábavu naprieč týmto dynamickým a vysoko konkurenčným priemyslom. Maximalizujte príťažlivosť jedla v reštauráciách displejmi s vysokým rozlíšením, zdieľajte viacero videí alebo aktívny program v baroch, kluboch a telocvičniach, aby pôsobili naraz na viacerých zákazníkov, vytvárajte unikátnu a zapamätateľnú atmosféru v hotelových halách a recepciách na posilnenie kredibility a rozdielnosti.

  Transformujte statické exhibičné a muzeálne displeje na pútavé interaktívne zážitky s pridaním technológie dotykovej obrazovky a video displejov.

  Spoločnosť Sharp chápe potrebu optimalizovať zážitok každého zákazníka a vždy sa bude snažiť, aby sa vďaka jej odborným znalostiam využila každá príležitosť.

  Reštaurácie a bary

  Vytvorte žiadané a zapamätateľné zábavné prostredia s viacerým zobrazením aktívneho programu alebo videí na našich displejoch s vysokým rozlíšením. Predstavte komunikáciu s vysokým vplyvom ponúk, cien alebo akcií s našou digitálnou reklamnou značkou alebo predstavte nové spôsoby objednania si pomocou dotykových obrazoviek s interaktívnou ponukou.

  Hotely

  Urobte nezabudnuteľný prvý dojem a rozšírte vrelé uvítanie na recepciách s našimi displejmi s veľkým formátom. Zdieľajte nepretržite dôležité informácie pre hostí na obrazovkách vyvinutých špeciálne na nepretržité používanie.

  Výstavy a múzeá

  Maximalizujte ocenenie interakcie s exponátmi s našimi obrazovkami s mimoriadne vysokým rozlíšením a umožnite priblíženie najjemnejších detailov, zatiaľ čo technológia dotykovej obrazovky v monitore Sharp dokáže umožniť presný výber požadovaných špecifických oblastí.

  Prípadová štúdia – galéria fotografa

 • CAD a dizajn

  Sme hrdí na náš záväzok vynikať a naša inovácia spĺňa požiadavky profesionálov dizajnu, pre ktorých je monitor dôležitým nástrojom pri práci. Naše monitory IGZO s mimoriadne vysokým rozlíšením dodávajú absolútnu kvalitu obrazu a presnú reprezentáciu najjemnejších detailov vrátane mimoriadnej presnosti farieb, zatiaľ čo technológia dotykovej obrazovky Sharp umožňuje dizajnérom CAD, kreatívnym a grafickým profesionálom a vývojárom videohier interagovať priamo s obrazom a vychutnať si mimoriadne detaily na zaistenie celkovej presnosti pri práci s myšou aj stylusom.

 • Dopravná infraštruktúra

  Komunikujte zreteľne dôležité informácie masám a dynamickému publiku v tých najviac fyzicky náročných prostrediach. Chápeme unikátne výzvy nepretržitej prevádzky na miestach s veľkým množstvom prachu, vibrácií a teplotnou zmenou. Expertíza Sharp dodáva absolútnu spoľahlivosť a trvanlivosť. Vďaka nášmu záväzku na inováciu a dokonalosť ponúkame vysoké rozlíšenie LED vo formátoch veľkých obrazoviek do veľkosti 90” na zaistenie čitateľnosti komplexného a neustále meniaceho detailu vo svetlých alebo denným svetlom osvetleních prostrediach, všetko je špeciálne vyvinuté na umožnenie inštalácií na výšku alebo na šírku.

  Digitálna reklamná značka

  Maximalizujte zisk z obchodu a zapojenia masového publika v oblastiach s vysokým ruchom pomocou poprednej digitálnej reklamnej značky Sharp vyvinutej na podanie trvanlivosti vyžadovanej takými fyzicky náročnými lokalitami.

 • Prenájom a výprava

  Vyzbrojte silu rozsahu dramatickými pohľadnými veľkoformátovými videostenami. Vytvorte výkonné a zapamätateľné vizuálne ohnisko pri udalostiach všetkých veľkostí s flexibilnou modulárnou technológiou videosteny. Naše inovatívne obrazovky s mimoriadne tenkým šasi sa dajú použiť modulárne na splnenie presných požiadaviek ľubovoľnej udalosti s veľkosťou jednotlivých obrazoviek až 90” a viacerými režimami jasu a zreteľnosťou obrazu, ktorá sa vždy optimalizuje vo všetkých podmienkach.

  Či ide o koncert, výstavu, podnikovú udalosť alebo reklamnú značku na športových udalostiach, trvalo alebo dočasne, s odbornými znalosťami Sharp určite urobíte pozitívny a pôsobivý vplyv na divákov všetkých rozsahov.

 • Zdravotníctvo

  Keď sa absolútna presnosť a vizuálna čistota nielen požadujú, ale sú kľúčové, spoločnosť Sharp má odborné znalosti a poprednú inováciu, aby to mohla splniť. Interaktívna technológia dotyku s veľkým formátom a obrazovky s mimoriadne vysokým rozlíšením prinášajú vysokú úroveň detailu lekárskemu školeniu, zatiaľ čo sa konzultácia praktického lekára, konzultanta a zubára s pacientom dajú vylepšiť pomocou zdieľania dôležitých informácií s vynikajúcim detailom. Naša technológia dokáže pomôcť dosiahnuť atmosféru a aktivovať zdieľanie dôležitých alebo komerčných správ na premenu čakacej miestnosti na pozitívne a pohodlnné prostredie.

  Lekárske školenie

  Naša kvalita obrazu s mimoriadne vysokým rozlíšením ponúka presnú reprezentáciu najmenších dôležitých detailov, zatiaľ čo interaktívne displeje Sharp BIG PAD veľkého formátu so softvérom na poznámky poskytujú flexibilný, plne interaktívny a pútavý výučbový nástroj.

  Konzultácia s pacientom

  Vylepšite individuálnu konzultáciu možnosťami náhľadu obrázkov, výsledkov testu, skenov, liečení a iných vizuálnych informácií pomocou technológie Sharp s mimoriadne vysokým rozlíšením a možnosťami poznámok na obrazovke.

  Reklamné nápisy v čakacej miestnosti

  Vytvorte pozitívne a upokojujúce prostredie s inováciou displejov Sharp umožňujúcou komunikáciu zreteľných a relevantných chirurgických informácií, zabavte čakajúceho pacienta a generujte ďalšie príjmy pomocou relevantných komerčných správ.

  DICOM Imaging

  Easy review of DICOM imaging in medical applications and healthcare settings with the latest wireless BIG PAD products, which have in-built DICOM emulation mode.

 • Vysielanie a postprodukcia

  Náš záväzok byť výborní a inovovať sa odráža na miere, na ktorej sú riešenia Sharp dôveryhodné naprieč technicky náročnými profesionálnymi vysielaniami a video produkciami, či ide o štúdio, lokalitu alebo špecializované postprodukčné štúdiá.

  Od vysokoprofilových nástrojov vysielacej analýzy a prezentačných nástrojov alebo videostien na pozadí veľkoformátového štúdia na dodanie ovládacej súpravy a monitorov s mimoriadne vysokým rozlíšením, odborná znalosť spoločnosti Sharp ponúka úrovne kvality obrazu a podrobné technické ovládanie vyžadované najnáročnejšími profesionálmi.

  Postprodukcia a úprava

  Tieto náročné profesionálne prostredia vyžadujú displeje s najvyššou úrovňou funkcií vrátane absolútnej kvality obrazu, presnosti farieb a úplného ovládania nastavení obrazu. Profesionálne displeje Sharp dokážu splniť tieto dôležité požiadavky.

  Na kameru

  Technológia Sharp pridáva vylepšené úrovne štúdiových sád s jednotlivými alebo viacerými kombináciami obrazoviek našich displejov s tenkým šasi a mimoriadne vysokým rozlíšením a umožňuje dynamické viacobrazovkové videosteny. Naša interaktívna obrazovka BIG PAD využíva pútavú analýzu vysokoprofilových športov vrátane futbalu a motorizmu.

  Bez kamery

  So zvyšovaním profesionálnych požiadaviek monitorov, kde sa obraz dodáva z lokality alebo kamery, sa zvyšuje aj náš záväzok poskutnúť najvyššie štandardy. Naše monitory s mimoriadne vysokým rozlíšením ponúkajú dôležitú kvalitu štandardného obrazu vysielania, ovládanie teploty farieb a možnosti preskenovania a podskenovania na zaistenie toho, aby profesionáli z oblasti vysielania mali úplnú kontrolu a absolútnu presnosť v štúdiu aj na lokalite.