Kontakty

Výhody profesionálnych displejov

Spoločnosť Sharp Visual Solutions neustále investuje do technológie, využíva výhody inovácie a prezentuje digitálny obraz novými smelými spôsobmi. Tie najlepšie displeje Sharp sú dostupné pre vizuálne aplikácie vo vzdelávaní, v kancelárskej schôdzovej miestnosti, v dôležitých kontrolných strediskách, vo voľnočasových a zábavných inštitúciách a v mnohých obchodoch na celej hlavnej ulici.

Veľkoformátové displeje pre digital signage (digitálnu reklamnú značku) zaznamenávajú neustály a významný rast a to hlavne v sektore obchodu, kde záleží na presnosti obrazu a reálnosti. Ponúkané riešenia digital signage (digitálnej reklamnej značky) Sharp využívajú inteligentnú konektivitu a integrovanejšie riešenia, ako je dynamický obsah v cloude pre jednoduchý manažment a údržbu.

Videosteny Sharp sú vynikajúcim riešením na zobrazenie úžasných podrobností na ploche veľkého displeja bez kompromisu pokiaľ ide o jemný detail obrazu a veľkosť obrazu a zaručene veľmi zapôsobia. Vďaka vysokému jasu a spoľahlivej kvalite pri nepretržitej prevádzke môžete videosteny Sharp nájsť v mnohých obchodoch, na letiskách a v záchranárskych a riadiacich systémoch.

Aj keď je cena displeja dôležitým faktorom pri nákupe, koncoví používatelia sa stále viac rozhodujú na základe presnosti farieb, dobrej rovnomernosti jasu a farieb – jednoducho lepšej kvalite pixelov. V tomto duchu ide dopyt po väčšom rozlíšení ruka v ruke s lepšou farbou a portfólio profesionálnych displejov Sharp narástlo s pridaním displejov s rozlíšením 4K UHD, ktoré dodávajú prísľub viac a lepších pixelov. Najmä v oblasti obchodu to môže viesť k väčšiemu záujmu o luxusné produkty, zlepšenému vizuálnemu zážitku a spokojnejším zákazníkom.

Spoločnosť Sharp sa stavia do pozície novátora v oblasti zobrazovacej techniky pre tých, ktorí hľadajú praktické riešenie na každý deň, zatiaľ čo je v súčasnosti a v budúcnosti tiež partnerom pre úžasné vizuálne zážitky.

Charakteristiky profesionálnych displejov:

 • Profesionálne monitory a komerčné LFD displeje

  Spoľahlivosť

  Veľkoformátové profesionálne LCD monitory Sharp a komerčné displeje LFD sú určené na prácu takmer kdekoľvek, kedykoľvek a na čokoľvek potrebujete. Tieto LCD monitory Sharp sú odolné a sú ideálne na použitie v náročnom prostredí. A keďže tieto monitory využívajú pokročilú architektúru bez ventilátorov, ktorá nevyžaduje mechanické vzduchové ventilátory, sú tiché, maximálne spoľahlivé a prach sa v nich usadzuje len minimálne. Na každý komerčný displej Sharp je 3-ročná obmedzená záruka na mieste pokrývajúca diely, vyhotovenie a podsvietenie.

  Kvalita obrazu

  Ak požadujete výnimočnú kvalitu obrazu, väčšina veľkoformátových komerčných LCD displejov Sharp ponúka rozlíšenie Full-HD 1920 x 1080 (1080p) alebo UHD (3840x2160) z takmer ľubovoľného analógového alebo digitálneho zdroja RGB alebo zdrojov videa s rozlíšením HD. Drobné písmo a zložitá grafika sú úžasne ostré a zreteľné. Nezávisle od toho, či ide o digital signage (digitálnu reklamnú značku), povelové riadenie alebo videokonferenciu, rad PN zobrazuje jasný pôsobivý obraz.

  Všestrannosť

  Chcete mať lepší zážitok z videokonferencie? Digital signage (digitálnu reklamnú značku)? Veľkoformátové displeje pre pohostinstvá alebo štadióny? V rade komerčných LCD displejov Sharp nájdete všetko toto a viac. Sú tenké a ľahké, ľahko da montujú na stenu a rad PN ponúka na výber inštaláciu na výšku alebo na šírku, aby vyhovovali rôznym obsahom a aplikáciám. Rad PN je dostupný vo veľkostiach od 42" (uhlopriečka 42-1/16") do 90" (uhlopriečka 90") a je ideálny pre množstvo aplikácií vrátane videokonferencií, digital signage, CAD/simulácie, podnikovej sféry, štátnej správy/vzdelávania, športových arén a modlitební. A s režimom zväčšenia (priblíženia) zobrazenia môžete spolu inštalovať až 5 x 5 monitorov Sharp radu PN*, aby ste získali mimoriadne veľké a pôsobivé videosteny.

  *Niektoré inštalácie môžu vyžadovať ďalší hardvér tretej strany.

 • Dizajn

  Tenké šasi

  Nové tenké šasi a tenší profil vytvárajú štýlovo štíhly dizajn, zatiaľ čo konečná úprava brúseného kovu dodáva celému šasi vzhľad a pocit vysokej kvality.

  Ľahký dizajn

  Vďaka vylepšeniu dielov a materiálov LCD sa znížila hmotnosť monitora oproti skorším modelom. Nové monitory sa ľahšie prenášajú a inštalujú.

  Vstavané reproduktory

  Vstavané reproduktory s výkonom 10 wattov na kanál eliminujú pri mnohých inštaláciách potrebu externého audiosystému. Tieto reproduktory, ktoré sú namontované vzadu, sú ideálne na prehrávanie audioobsahu spolu s hudbou na pozadí. Monitor má aj zvukové výstupy na jednoduché pripojenie s externými audiokomponentmi a keď použijete voliteľnú rozširujúcu dosku vstupov/výstupov PN-ZB01, k dispozícii sú konektory stereo reproduktorov (10 W + 10 W).

  Držadlá na bezpečnú inštaláciu

  Na zaistenie bezpečnej manipulácie sú spolu s každým monitorom dodávané odolné držadlá. Tieto držadlá sa po inštalácii displeja dajú odpojiť. Všetky modely majú navyše konfiguráciu montážnych dier kompatibilnú s VESA na zaistenie bezpečnej a spoľahlivej inštalácie s kompatibilným montážnym hardvérom tretích strán.

 • Rozšíriteľnosť

  Kódovanie ID

  Pomocou rozhrania RS-232C sa dá každý LCD monitor Sharp prostredníctvom počítača jednoducho ovládať a monitorovať z centrálneho miesta. Každému monitoru sa dá priradiť individuálny kód ID na špecifikáciu zapnutia/vypnutia, zmeny vstupu a rôzne úpravy a nastavenia obrazovky.

  Plánovanie

  Pre celkovú jednoduchosť ovládania umožňuje funkcia plánovania naprogramovať až osem nastavení pre automatické zapnutie/vypnutie monitora v určenom čase cez deň, týždeň alebo jednorazovo.

  Nastavenie webového prehliadača

  Rad LCD monitorov Sharp PN-E sa dá jednoducho ovládať pomocou webového prehliadača a voliteľného softvéru na ovládanie monitora.

  Podpora SNMP

  Pomocou jednoduchého protokolu správy siete Simple Network Management Protocol (SNMP) môžete cez lokálnu počítačovú sieť monitorovať stav displeja, dobu nepretržitej prevádzky a iné parametre.

 • Iné dôležité charakteristiky

  Architektúra bez ventilátora

  LCD monitory Sharp sú navrhnuté tak, aby dochádzalo k prúdeniu vzduchu a odvodu tepla bez použitia mechanických vzduchových ventilátorov, ktoré môžu priťahovať prach a vytvárať hluk.

  Vstavaný teplotný senzor

  Vstavaný senzor zistí, že stúpa teplota vnútri monitora a systém podsvietenia sa automaticky upraví tak, aby teplota bola v rozsahu prevádzkových hodnôt.

  Oneskorenie po zapnutí (Power on Delay)

  Ak chcete znížiť záťaž na zdroj napájania pri súčasnom zapnutí väčšieho počtu monitorov, rad PN-E umožňuje časové oneskorenie medzi zapnutím jednotlivých monitorov, keď sú konfigurované vo videostene a pri viacmonitorovej inštalácii.

  Ukladanie protokolu

  Funkcia ukladania/výstupu protokolu ukladá prevádzkové protokoly, zmeny signálov a informácie o nepravidelnostiach v prevádzke, čo pomôže vylepšiť efektivitu riešenia problémov servisnými technikmi.

  Diagnostika hardvéru

  Funkcia diagnostiky hardvéru zistí ľubovoľné nepravidelnosti v napájacom napätí a zobrazí ich na monitore.

  E-mailové upozornenie

  Funkcia e-mailového upozornenia umožňuje odoslať pravidelné aktualizácie o stave displeja a poruchy na špecifikovanú e-mailovú adresu.

  Automatická úprava

  Keď použijete analógové pripojenie RGB, ak sa v časovaní vstupného signálu vyskytne zmena, automaticky sa upraví taktovacia fáza.

Displeje videosteny

 • Charakteritiky displejov videostien – rad PN-V

  Prehľad

  Vďaka najtenšiemu šasi medzi monitormi s uhlopriečkou 60”* je rad PN-V štandardom pre viacobrazovkové videosteny. Inštalácia na výšku alebo šírku, podsvietenie Full array LED a minimálne okraje vám pomáhajú vytvoriť pôsobivé videosteny takmer ľubovoľnej veľkosti a formátu.

  * Na základe zverejnených informácií k 8. júnu 2010 pre LCD panely s veľkosťou 60 palcov a viac.

 • Režim zväčšenia (priblíženia) zobrazenia

  (maximálne pre 25 monitorov)

  Režim zväčšenia (priblíženia) zobrazenia dokáže rozprestrieť jeden obraz z PC až na 25 monitorov (v konfigurácii 5 x 5). Funkcia úpravy šírky rámu takmer úplne eliminuje zlé zarovnanie a veľmi vylepší zväčšený obraz na viacobrazovkovej videostene.

 • Podsvietenie Full-Array LED

  Rovnomerný jas s nízkou spotrebou energie

  Aby mal rad PN-V rovnomernejší jas, ako môže ponúknuť konvenčné podsvietenie CCFL*, spoločnosť Sharp umiestnila prvky osvetlenia LED naprieč celého panela priamo za vrstvy tekutých kryštálov. Zaistí sa tým, že viacobrazovkové videosteny Sharp budú jasné, nádherné a rovnomerné.

  * studená katódová fluorescenčná lampa

 • Riadiace súpravy PN-ZR01 (pre rad PN-V60X) a PN-ZR01A (pre PN-V551)

  (predávajú sa samostatne)

  Keď je jeden z monitorov vo viacobrazovkovej konfigurácii vybavený senzorom diaľkového ovládania, všetky monitory sa dajú pohodlne ovládať pomocou jedného diaľkového ovládača. A na pomoc pri šetrení celkovej spotreby energie senzor jasu automaticky upraví jas podsvietenia tak, aby vyhovoval okolitému osvetleniu.

 • Takmer neobmedzené možnosti zobrazenia

  Vďaka mimoriadne tenkému šasi radu PN-V nie sú medzi susediacimi monitormi vidieť takmer žiadne okraje. Šírka je 6,5 mm* pre rad PN-V60X a 3,5 mm* pre PN-V551. Pri použití vo videostene to umožňuje zobrazenie ostrého a pôsobivého obrazu takmer ľubovoľnej veľkosti a formátu. A s certifikáciou spoľahlivosti pri nepretržitej prevádzke, 3-ročnou obmedzenou zárukou na mieste na diely a vyhotovenie a splnením podmienok programu ENERGY STAR® je rad PN-V navrhnutý tak, aby bol mimoriadne spoľahlivý.

  * Does not include the gap between the monitors.

 • Vytvorte dynamické videosteny

  Jednotky: cm (merania sú približné a obsahujú šírku šasi) Spojiť dohromady môžete takmer ľubovoľný počet monitorov radu PN-V a vytvoriť tak veľmi pôsobivé viacobrazovkové videosteny. Tieto konfigurácie môžete ovládať pomocou RS-232C alebo cez sieť.* Ich ľahká ovládateľnosť a jednoduchosť integrácie pomáhajú zjednodušiť dizajn a inštaláciu sofistikovaných videostien takmer ľubovoľnej veľkosti a tvaru.

  Na ovládanie radu PN-V60X cez sieť je potrebná rozširujúca doska vstupov/výstupov PN-ZB02. PN-V551 obsahuje vstavané sieťové rozhranie.