Kontakty

Spojte sa s nami na veľtrhu ISE 2017

Príďte sa na nás pozrieť a objavte naše rozšírené portfólio na veľtrhu ISE 2017, ktorý sa koná od 7. do 10. februára v centre Amsterdam RAI. Budeme sa nachádzať v hale 12, v stánku E76

Budeme vystavovať na veľtrhu ISE 2017, na ktorom odhalíme naše pôsobivé nové produkty pre rok 2017 a nasledujúce roky! Budeme mať skvelé prekvapenia a naše rozšírené portfólio produktov, ktoré môžete osobne vyskúšať.

Máme aj interaktívne živé demonštrácie s ukážkou toho, ako vám spolupráca s nami môže pomôcť využiť skrytý potenciál u vašich zákazníkov naprieč vzdelávacím sektorom, podnikovým sektorom, sektorom obchodu a usporadúvania udalostí.

Ak chcete zdarma získať vstupenku na veľtrh ISE 2017, kliknite na nižšie uvedený odkaz a registrujte sa – nezabudnite použiť náš jednotný kód: 703791.

Partner spoločnosti Sharp pre veľtrh ISE 2017 a oblasť digital signage

Veľmi nás teší, že na veľtrhu ISE 2017 spolupracujeme so spoločnosťou CityMeo ako naším partnerom pre digital signage (digitálnu reklamnú značku) na ešte lepšie posilnenie našej ponuky v oblasti digital signage.

Spoločnosť CityMeo poskytuje jednoducho ovládateľné riešenie digital signage, ktoré zjednodušuje spôsob komunikácie. Jeho cloudová platforma ponúka mnoho výkonných funkcií vrátane nástroja na vytváranie obsahu, aktualizácií živého obsahu, kontextového vysielania a rozhrania na správu obrazovky, na ktorej sa spolupracuje. Pomocou zabudovanej analýzy môžete v reálnom čase precízne monitorovať svoju komunikáciu z ľubovoľného bodu a zo všetkých svojich zariadení vrátane tabletov a telefónov. Školenie trvá niekoľko minút, dokonca aj pre netechnickú obsluhu.

Kategórie: digital signage; bytové produkty; komerčné produkty

Webová lokalita: www.citymeo.io

Požiadajte o schôdzku s jedným z našich expertov v oblasti vizuálnych riešení

Požiadajte o osobné stretnutie s našimi expertmi, aby ste zistili, ako môžete zlepšiť konektivitu a produktivitu svojich zákazníkov. Vyplňte formulár a kontaktuje vás člen nášho tímu.

loading